Przejdź do treści

O nas

Aplikacja TERbit łączy biznes, organizacje i użytkowników indywidualnych we wspólnym celu: ocalić świat, redukując emisje CO2e.

O NAS

Od tego się zaczęło

Aplikacja TERbit jest wyjątkowa z wielu powodów. Pomysł zrodził się na krótko przed wybuchem pandemii. Thuy i Ewelina, założycielki TerGo, zauważyły, że działania w kierunku ograniczenia zmian klimatu są zbyt rozproszone, aby przynieść pożądany efekt.

JAK TO DZIAŁA

TERbit

Lepiej zapobiegać niż leczyć: ta doktryna znajduje zastosowanie także w ekologii. Aby skutecznie zapobiegać emisjom, TERbit wynagradza użytkowników za działania ograniczające uwalnianie gazów cieplarnianych do atmosfery. Za dojazdy do pracy rowerem zamiast autem należy Ci się nagroda! Te i inne niskoemisyjne wybory użytkowników aplikacji sumują się to potężnych oszczędności CO2 na całym świecie.
TERbit sumuje nasze wysiłki i sprawia, że działania dla klimatu są bardziej efektywne.

przyszłość neutralna węglowo

Misja

Naszą misją jest efektywna pomoc planecie oraz dbanie o lepszą przyszłość kolejnych pokoleń poprzez ograniczanie emisji CO2e. TERbit to spełnienie naszych marzeń o zjednoczeniu działań jednostek dla wielkiego celu zatrzymania zmian klimatu.
Jesteśmy dumni, że możemy aktywnie przyczyniać się do budowania przyszłości neutralnej węglowo.

Poznaj TerGonautów

Jesteśmy zespołem z ogromną pasją do zmieniania świata na lepsze.

Zarząd

Thuy Nguyen

Founder & CEO

See Linkedin

Ewelina Sasin

Founder & COO

See Linkedin

Paweł Sasin

Managing Partner

See Linkedin

Zobacz resztę zespołu na stronie TerGo:

Zobacz zespół Tergo